Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sportovní odpoledne seniorů v Želátovicích

Sportovní odpoledne seniorů v ŽelátovicíchDatum konání:
16.5.2022
Datum ukončení:
30.9.2022

TISKOVÁ ZPRÁVA – 12. 5. 2022

Na sportovní odpoledne do Želatovic dorazilo kolem 50 seniorů z mikroregionu

Myslíte si, že florball, chytání rybiček, hod míčkem na koš, šipky či trefování do plechovek jsou hry jen pro děti? Pokud ano, pak se mýlíte. Právě na tyto a ještě další disciplíny se v úterý 10. května zaměřili pořadatelé sportovního odpoledne pro seniory a jejich přátele z mikroregionu Moštěnka, které se uskutečnilo na fotbalovém hřišti v Želatovicích pod záštitou obce a Sítě pomoci Moštěnka.

Akci si nenechalo ujít kolem 50 seniorů, kteří dorazili z Vlkoše, Dřevohostic, Hradčan, Čech a dalších obcí. „Vydařilo se úplně všechno. Počasí, atmosféra, občerstvení. Mám z toho radost,“ konstatovala hlavní organizátorka Oldřiška Sedláčková. A protože nebylo důležité vyhrát, ale zúčastnit se, všichni soutěžící obdrželi medaile, první tři vítězové pak i věcné dárky.

„Je skvělé, že se můžeme zase osobně potkávat a že se akce tak hezky povedla,“ těší  se sociální pracovnice Jana Landsmannová, která už nyní srdečně zve i na další akci. Tou bude Hospicová minikonference, kterou Síť pomoci Moštěnka plánuje na čtvrtek 26. května na zámku v Dřevohosticích. Podrobný program najdete zde: Hospicová minikonference | Síť pomoci Moštěnka (sitpomoci.cz)

Setkání seniorů.JPEG